Het 4 sterrenhotel Astenrose ligt in Winterberg midden in de prachtige natuur van het Sauerland U kunt u hier mooie fiets en wandeltochten maken en ook is dit een ideale wintersportbestemming
Meer informatie
Hotel Chain :
Description : Astenrose, Winterberg (Nordrhein-Westfalen)Astenberg 359955 WinterbergDuitslandHet 4-sterren hotelAstenrose ligt in Winterberg en beschikt over 11 kamers.Astenrose wordt beoordeeld met een: 8.0en heeft een vanaf prijs van: € 55.00 p.p.p.n.Kenmerken: Bosrijke omgeving Golfen Culinair Beauty / Wellness Fietsen en wandelen Wintersport Wandelingen FietstochtenAstenrose beschikt over de volgende faciliteiten: Parkeergelegenheid Kopieerservice Restaurant Roomservice Sauna Schoenenpoetsservice Beautysalon Wi-Fi Bagageopslag Fietsverhuur TerrasCheck-in / Check-out:Check-in vanaf: 15.00 uurCheck-out voor: 10.00 uur
Beoordelingen
Hotel dichtbij Sauerland
Hotel Ferienappartments EdelweissDuitsland-Sauerland